Podsumowanie kolejki #1

Podsumowanie kolejki, czyli najciekawsze wiadomości i zdarzenia z ostatniego tygodnia! Na początku powiem, że nie wiem czy będę wyrabiał z pisaniem takiego artykułu co tydzień, lecz na pewno postaram się i zrobię wszystko by działało to tak jak ma być.

Kolejka numer 1/2 zakończyła się, ku mojemu zdziwieniu, sukcesem! Spodziewałem się ogromu problemów, jednak wszystko działało bardzo dobrze. No, prawie... Już pierwszy mecz pomiędzy FzB oraz MZ rozpoczął się 3v2 - meczu tego nie uznałem, ale drużyny zagrały ponownie i bez żadnego problemu.

SzymoN zrezygnował z gry w =mL=, gdzie był kapitanem, lecz stery drużyny prowadzi teraz drugi wcześniej kapitan aXe. Nie mogło się obejść bez konsekwencji - SzymoN dostał karę na dwa dwumecze.

Wszystkie mecze 1/2 kolejki zostały rozegrane w terminie, z czego bardzo się cieszę. W tabeli prowadzi =mL2= pokonując drużynę Yato 18:4 i 12:2, które zamyka tabele. Komplet punktów nazbierało także RvP (z AK), =mL= (z \W/) oraz |SK| (z PL#). Punktami podzieliły się TP` z OG, MZ z *FzB* i GMC Y z GMC X. W lidze jeszcze nie było ani jednego remisu.

W klasyfikacji króla strzelców prowadzi Crash, który zgromadził 24 gole, za nim są Kezzu (21), Robin (18), Hugo (13). W asystach dominuje Trałka (10), Linq (8) oraz aXe (7). Więcej statystyk możecie zobaczyć sami.

Żółtych kartek nie było dużo, właściwie to tylko jedna. Matrix dostał żółtą kartkę za spam podczas meczu \W/ vs =mL=.

Na stronie opublikowałem pierwszy wywiad - ze Szpryckiem, Zapraszam tych, którzy jeszcze tego nie czytali. Jeśli wam się spodoba będę robił takich więcej :).

To chyba tyle, co chciałbym wam przekazać po całym tygodniu rozgrywek. Jeśli macie jakieś propozycje do ligi, zażalenia, czy jakieś problemy śmiało piszcie pod tym postem. A no i zapomniałbym - dziękuję Naruto za wykonanie dla mnie wszystkich grafik na tej stronie.

Zapraszam was do odwiedzania tej strony codziennie i komentowania, pozdrawiam, Marwid! :)