Start ligi oraz najważniejsze informacje

Witam, z dniem dzisiejszym ogłaszam start Pierwszej Oficjalnej Ligi HeadGoal. Rozpoczynamy turniej z 14 drużynami, z początku miało być 16 ale wycofałem 2 drużyny - RTu z powodu braku odpowiedzi na GG od ponad tygodnia oraz F za publiczne wyzywanie każdego kapitana. Przejdźmy do rozgrywania meczy. Wkrótce na stronie pod zakładką terminarza pojawi się data, która będzie was informować o dacie rozegrania kolejki. Kolejka 1 i 2, 3 i 4, 5 i 6 itd. to mecz i rewanż, rozgrywamy te kolejki za jednym razem. Kolejka 1 i 2 startuje już od poniedziałku (04.01 - 10.01). Uprzedzam pytanie czy można grać kolejkę wcześniej - tak, można wyprzedzić 1 kolejkę w przód (jeśli jest termin na 1/2 kolejkę to można rozgrywać 3/4 itd.).

Jeszcze raz proszę aby każdy gracz dokładnie przeczytał regulamin, ponieważ zostało wprowadzonych sporo zmian od wcześniejszych pucharów. Przypominam także, że replay z meczu jest jedynym dowodem na to, że mecz się odbył, mecz bez nagrania będzie powtarzany. Dozwolone jest nagranie nawet 1 sekundy po meczu, aby zachować statystyki. Nagrania wysyłamy nie na GG, lecz na email - headgoal.liga@gmail.com.

Jeśli chcecie skontaktować się z kapitanem drużyny przeciwnej nie musicie szukać na forum, wystarczy wejść w "podzakładkę" Zespoły. Jeśli kapitan nie będzie odpowiadał przez 3 dni należy zgłosić to do jednego z organizatorów (Marwida lub Mattyska).

Jeśli coś jest niejasne lub coś pominąłem to napiszcie to w komentarzu pod tym postem, nie wymaga to rejestracji na stronie, a unikniemy wtedy powtórzeń z możliwych błędów.

Tak więc to na tyle, możecie już rozgrywać swoje mecze, powodzenia i czerpcie radość z gry! :)