System kar w lidze

Jak już pewnie wiele osób zobaczyło w statystykach pojawiły się żółte i czerwone kartki. Nie jest to przypadek, ponieważ w tej lidze chciałbym takimi kartkami się posługiwać. Nie będą działać one tak samo jak w meczach realnej piłki nożnej, lecz podobnie. Krótko opiszę ten system pod spodem.

Kartkę można dostać za naruszenie regulaminu, przykłady:

• Wyzywanie graczy podczas meczu
  • Wyzywanie graczy po za ligą w grach randomowych
  • Spamowanie na chacie
  • Brak chęci wysłania powtórki meczu po przegranym meczu (bądź też wygranym)

Są to tylko przykłady, kartki można dostać także na wiele innych sposobów.

Można dostać za wykroczenie kartkę żółtą lub od razu czerwoną, wszystko jest uzależnione od wagi wykroczenia. Za kartkę żółtą nie ma żadnej kary, oprócz ostrzeżenia, czerwona kartka skutkuje już karą, a jaką to już jest zależne ode mnie. Jest możliwość dostania 2-3 żółtych kartek bez czerwonej, jak już mówiłem zależy to od wagi wykroczenia.

Wszystkie kary będziecie widzieć w podzakładce "Kary". Kartki będę przyznawać pod koniec meczu w jakim to wystąpiło.

Jeszcze raz zapraszam do czytania regulaminu, pierwszy mecz i pierwsze problemy ponieważ obie drużyny nie znały regulaminu, a on może czasem uratować wam mecz, więc naprawdę polecam, aby przeczytać go.